Ανακοινώσεις Ιανουάριος 2021

Τροποποίηση τοποθέτησης αναπληρωτών εκπαιδευτικών Γενικής Παιδείας ως προσωρινών αναπληρωτών με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (τρίμηνης διάρκειας)

Διακοπή μαθημάτων λόγω έκτακτων καιρικών συνθηκών την Τρίτη 19-01-2021

Αύριο Τρίτη 19 Ιανουαρίου 2021δεν θα λειτουργήσουν τα Δημοτικά Σχολεία  και τα Νηπιαγωγεία στις παρακάτω περιοχές:

Στο Δήμο Πύργου : Κλειστό μόνο το Δημοτικό Σχολείο Γουμέρου
Στο Δήμο Αρχαίας Ολυμπίας : Κλειστά τα σχολεία σε Λαμπεία και Πανόπουλο
Στο Δήμο Ανδρίτσαινας – Κρεστένων : Κλειστά όλα τα σχολεία

Τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν μέσω Τηλεκπαίδευσης από 14:00 μ.μ. έως 17:20 μ.μ. κατά περίπτωση.

Διακοπή μαθημάτων λόγω έκτακτων καιρικών συνθηκών στις σχολικές μονάδες των Δήμων Ανδρίτσαινας-Κρεστένων, Αρχαίας Ολυμπίας και Ζαχάρως

Με απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε Ηλείας, αύριο Δευτέρα 18 Ιανουαρίου 2021, δεν θα λειτουργήσουν τα Δημοτικά Σχολεία  και τα Νηπιαγωγεία των Δήμων Ανδρίτσαινας – Κρεστένων , Αρχαίας Ολυμπίας και Ζαχάρως.

ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ α)ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟ ΠΥΣΠΕ ΣΕ ΠΥΣΠΕ, β)ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ γ)ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ- ΟΡΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΗΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2020-2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΜΟΡΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΟΡΙΩΝ ΑΙΤΟΥΝΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ!

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΙΤΟΥΝΤΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΣΕ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΟΡΙΩΝ ΑΙΤΟΥΝΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΘΕΣΗΣ Ή ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΗΛΕΙΑΣ

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 07-01-2021 ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗΣ- ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΕΚΟ ΖΕΠ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Δ’ ΦΑΣΗΣ

ΑΠΟΦ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ Δ ΦΑΣΗ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΚΠΚΩΝ ΕΚΟ Δ ΦΑΣΗ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΚΠΚΩΝ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ Δ ΦΑΣΗ

ΟΔΗΓΙΕΣ

YΠΟΔΕΙΓΜΑ 3 Aπογραφικο Δελτίο Αναπληρωτή ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗ

ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 3 Aπογραφικο Δελτίο Αναπληρωτή ΕΚΟ ΖΕΠ ΤΑΞΕΙΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ

ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 3 Aπογραφικο Δελτίο Αναπληρωτή ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗΣ

ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 3.1 ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ

ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ/ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΠΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΤΗΝ COVID-19 ΣΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΔΠΕ ΗΛΕΙΑΣ, ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08-01-2021 (09:00-15:00)

Την  Παρασκευή 08-01-2021 (09:00-15:00), θα διενεργηθεί από κλιμάκια του ΕΟΔΥ, προληπτικός δειγματοληπτικος έλεγχος για την Covid-19 στους εκπαιδευτικούς της Α/Θμιας εκπαίδευσης της Π.Ε Ηλείας, στα εξής σημεία :

-1ο Δημοτικό Σχολείο Πύργου

-3ο Δημοτικό Σχολείο Αμαλιάδας

-1ο Δημοτικό Σχολείο Λεχαινών

-1ο Δημοτικό Σχολείο Ζαχαρως

*Οι έλεγχοι θα διεξαχθούν αυστηρά μόνο σε εκπαιδευτικούς.

*Απαραίτητα στοιχεία ΑΜΚΑ και Αστυνομική Ταυτότητα.

Α. Μ Σαρμά

Διοικητικός Υπάλληλος ΕΟΔΥ (6η ΥΠΕ-Πάτρα)

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΟΡΘΟ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΕΝΑ ΠΕ 60 ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ – ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΜΕΑΕ – Τ.Ε. – ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ – Τ.Υ. ΖΕΠ Δ΄ ΦΑΣΗΣ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ Π.Ε. Ν. ΗΛΕΙΑΣ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Ανακοινοποίηση στο ορθό ως προς τα κενά ΠΕ 60 Παράλληλης Στήριξης

Καλούνται  οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί  ΣΜΕΑΕ – Τ.Ε. – Παράλληλης Στήριξης και Τ.Υ. ΖΕΠ Δ΄ Φάσης να υποβάλουν αίτηση τοποθέτησης έως αύριο  Τρίτη  05-01-2021 και ώρα  13:00 μ.μ. ως εξής:

• με e-mail: mail@dipe.ilei.sch.gr,
  •  με φαξ στο 26210 22403

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η Δήλωση Τοποθέτησης αποτελεί προσωπική ευθύνη του αναπληρωτή. Η Διεύθυνση Π.Ε. Ηλείας επιβεβαιώνει μόνο τη λήψη της Δήλωσης και όχι την ορθότητα του περιεχομένου της Δήλωσης.

ΕΝΤΥΠΟ ΔΗΛΩΣΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ

ΚΕΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ Δ’ ΦΑΣΗΣ